Корзина
+38068521-73-87
+380685217387
+380968990882
Ткани оптом, бязь Голд люкс, страйп-сатин ,ранфорс, перкаль, фланель,бязь турция, сатин.

САТИН 100% бавовна набивний , страйп сатин полоса 2*2 см. ,1*1 см.

Сатин виготовляють з добре скручених ниток подвійного плетіння. Чим тугіше закручена нитка, тим вище світловідбиваючі властивості матеріалу і яскравіше блиск. Сатин відноситься до тканин високої щільності. Кількість ниток на квадратний сантиметр становить від 120 до 140. Тканина буває вибіленої, набивної або гладкокрашеной.

У давнину сатин виробляли в Китаї. Звідти його розвозили по всьому світу. З часом і інші країни освоїли технологію виготовлення даного матеріалу. Завдяки своїй міцності, зносостійкості і красі він завжди був популярний.

Сьогодні з сатину шиють:

  • чоловічі сорочки;
  • сукні;
  • підкладки для спідниць;
  • штори.

Іноді його використовують як оббивної тканини. Завдяки своїй гладкій поверхні він цілком годиться на цю роль. Бруд і сміття до сатину майже не прилипають. Для любителів тварин такий матеріал просто ідеально підійде. З дивана, оббитих сатиновою тканиною шерсть легко змахує навіть рукою.

Однак найбільш поширене застосування сатину у виготовленні постільної білизни. Матеріал міцний, витримує до 300 прань і майже не дає усадки. Коли тканина виготовлена ​​з натурального волокна, спати на ній - одне задоволення. Якщо немає звички заправляти постіль, білизна з сатину завжди прийде на допомогу. Воно виглядає презентабельно і зовнішній вигляд кімнати не буде зіпсований.

Для додання матеріалу особливого блиску використовується процес мерсеризації. Бавовняна тканина ретельно обробляється лугом. У результаті з'являється особливий шовковистий блиск. Є ще процес каландрування. Тканина прокочують між дуже гарячими валками. В результаті круглі нитки перетворюються на плоскі.

Группы товаров и услуг

Сатин набивний (Пакистан)

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 5